24 września 2019 06:56 | Aktualności

Pomóżmy Kornelce

WZKK - inicjatywa naszych Uczniów ❤️❤️❤️

Mamy przyjemność ogłosić, iż organizujemy zbiórkę pieniędzy dla chorej Kornelki.
Jest to wspaniała dziewczynka, która ma dopiero 3 latka, Kornelia choruje na hipoplazę nerwów wzrokowych.
Od 30.09 do 02.10 (dokładnie za tydzień - poniedziałek, wtorek, środa) odbędzie się sprzedaż jedzenia w naszej szkole (obok sklepiku).
03.10 (czwartek) przeprowadzimy licytację, dlatego też prosimy o przyniesienie przez Państwa dzieci rzeczy, których już nie używają np. zabawki, gry planszowe... itp.
Przedmioty, które zostaną przyniesione, muszą być w bardzo dobrym stanie (wszystkie rzeczy dzieci przynoszą do swoich klas), oprócz tego również będzie można zakupić losy o wartości 2 lub 4 zł, (UWAGA - NIEKTÓRE LOSY BĘDĄ PUSTE!)
Mamy ogromną nadzieję, że pomożecie nam i Kornelce! Potrzebuje ona 40 tys. złotych.
Wszystkie pieniądze z tej akcji pójdą na operację Kornelii.

DZIĘKUJEMY!
Wiktoria Mazur, Zofia Skowroń, Karolina Archman, Kuba Smyła czyli WZKK