11 grudnia 2019 13:58 | Aktualności

"II wojna światowa w literaturze polskiej"

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie czytelniczym pod nazwa " II wojna światowa w literaturze polskiej" w Szkole Podstawowej w Wodzinie Prywatnym. Uczestnicy wystąpili w strojach z tamtych lat, a niektórzy czytali fragmenty utworów przy akompaniamencie muzycznym, wszystko to pozwoliło młodzieży choć na chwilę przenieść się w klimat czasów wojennych.
II miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Skayla H. Konkurs odbył się w ramach corocznej akcji "Sięgajmy po książki".

Po konkursie wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach o historii książki (podczas których swoją ogromną wiedzą zaskoczył prowadzących, nasz uczeń - Jakub Z.) oraz w zajęciach z doradztwa zawodowego.

Zdjęcia: