19 lutego 2020 19:32 | Aktualności

Stawka żywieniowa

Szanowni Państwo,

z dniem 01 marca 2020 ulega zmianie stawka żywieniowa w naszej szkole (i całej gminie). Będzie ona wynosiła 4,50 zł (dotychczas 3,50 zł).
Stawka ta nie ulegała zmianie od ponad 10 lat, mimo wzrastających cen produktów.
Dodatkowo chcemy naszym Uczniom zaproponować lepsze, zdrowsze składniki – ryż i makaron pełnoziarnisty, makaron z pszenicy durum, kaszę gryczaną niepaloną, kaszę bulgur, kaszę pęczak oraz warzywo, owoc lub jogurt/kefir do każdego posiłku. Przy obecnej stawce żywieniowej nasze możliwości są ograniczone. Dlatego też prosimy o zrozumienie konieczności wzrostu ceny.
Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu, zgodnie z prawem ponosicie Państwo tylko koszt zakupu produktów żywieniowych, tzw. wkładu do garnka, wszystkie pozostałe koszty (energia, obsługa, wyposażenie itp. ) są po stronie gminy.
Przypominamy o konieczności uregulowania płatności za obiady do 12 dnia każdego miesiąca.
Do Państwa dyspozycji jest nr telefonu 881 775 218, pod którym Pani Intendentka odpowiada na wszelkie pytania o rozliczenia, tam również należy zgłaszać nieobecność Dziecka na obiedzie.