28 lutego 2020 11:15 | Aktualności

Informacja dyrektora

Szanowni Państwo,

Na podstawie rekomendacji MEN w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkami zachorowań na koronawirusa proszę o:
1. Nieprzysyłanie do szkoły dzieci chorych, przeziębionych,
2. Jeśli dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne – bezzwłoczne powiadomienie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi (tel. w godz. 7.30 – 15.00 42 253-99-00 oraz 600 241 646 – po godz. 15, w dni wolne od pracy i święta)  i zgłoszenie się do oddziału zakaźnego – Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Biegańskiego, ul. Kniaziewicza 1/5, tel. 42 251 60 80.

W przypadku braku kontaktu z osobą chorą nie mamy powodu do obaw. Proszę o zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku, ale także należytej ostrożności i przestrzeganie podstawowych zasad higieny.
Więcej informacji na stronie www.gis.gov.pl www.psselodz.pl

Z wyrazami szacunku
Barbara Krawczyk-Podlecka