10 marca 2020 13:53 | Aktualności

Ważne informacje - DRZWI OTWARTE i konsultacje z rodzicami 17.03 nie odbędą się

Szanowni Państwo,
poniżej ważne informacje:

1. obiady odwołane do końca tygodnia - przepraszamy, odpisy będą rozliczone w przyszłym miesiącu,
2. Wojewoda Łódzki wydał polecenie nieorganizowania wycieczek i wyjazdów uczniów i dzieci oraz nieprzyjmowania w charakterze gości grup uczniów i dzieci z innych szkół i placówek. Polecenie dotyczy również nieorganizowania zbiorowych wyjść uczniów i dzieci do kin, teatrów, muzeów itp. oraz wydarzeń na terenie szkół i placówek takich jak: akademie, apele czy koncerty. Polecenie obowiązuje do odwołania.
3. W związku z tym odwołane zostały od dziś m. in. wyjazdy na basen - dzieci zostaną w tym czasie w szkole, szczegóły przekażą Wychowawcy,
4. Nie odbędą się konsultacje z Nauczycielami w dniu 17 marca 2020,
5. Nie odbędą się Drzwi Otwarte w dniu 17 marca 2020. O nowym terminie poinformujemy.

Nadal zobowiązuję Państwa do pozostawienia w domu dzieci chorych.
Proszę o kontakt ze szkołą głównie drogą mailową (przez e-dziennik lub sekretariat@sp2tuszyn.pl) lub telefonicznie - 426143986.
Przede wszystkim zalecam zdrowy rozsądek i zachowanie ostrożności, bez niepotrzebnej paniki.