13 marca 2020 13:54 | Aktualności

Organizacja pracy szkoły od 16.03.2020

Szanowni Państwo,

Od poniedziałku 16 marca 2020 na podstawie Zarządzenia nr 34/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Tuszynie z dnia 13 marca 2020, w godz. 8 – 16 od poniedziałku do piątku codziennie jesteśmy z Państwem w kontakcie mailowym sekretariat@sp2tuszyn.pl dyrektor@sp2tuszyn.pl przez e-dziennik oraz telefonicznie

– działa telefon służbowy 881 775 218.

Nauczyciele są z Państwem w stałym bieżącym kontakcie przez e-dziennik w godz. 8 – 12 od poniedziałku do piątku. Poza tymi godzinami również odbierają wiadomości, ale odpowiedzą na nie w dniu roboczym następnym, rano.

Od wtorku 17 marca 2020 Wychowawcy będą przesyłali materiały edukacyjne (w wybrany przez siebie sposób, z różnych przedmiotów, powtórzeniowe, utrwalające, przygotowujące do egzaminów) dla Dzieci, w następującym porządku:

Klasy I – III – co najmniej dwa razy w tygodniu,

Klasy IV – VII – co najmniej trzy razy w tygodniu,

Klasy VIII – codziennie.

Proszę, aby Państwo jako Rodzice dopilnowali założenia przez Dzieci specjalnych teczek i gromadzenia w nich wykonanych ćwiczeń, napisanych prac i innych. Teczki te Dzieci przyniosą ze sobą po powrocie do szkoły.

Gdyby Dzieci potrzebowały konsultacji, Nauczyciele są przy komputerach w godz. 8 – 12, jak pisałam wyżej. W tych godzinach maile odbiera także Pani Pedagog, gdyby była potrzeba wsparcia.

Proszę, abyście Państwo dbali o siebie, bo jesteście bardzo potrzebni swoim Dzieciom.

Pozdrawiam serdecznie