02 kwietnia 2020 14:33 | Aktualności

Szanowni Państwo,

poniżej dwie ważne informacje:
1. dla osób, które w roku szkolnym 2019/2020 korzystają z dofinansowania MOPS - informujemy, że w czasie zamknięcia szkół, gdy stołówka jest nieczynna, istnieje możliwość przyznania na ten okres pomocy w formie świadczenia pieniężnego na zakup żywności. W tym celu należy skontaktować się telefonicznie z pracownikami socjalnymi w MOPS w Tuszynie, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Nr telefon: 42 614 34 92.

2. Departament Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej informuje, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwała wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek 9 kwietnia i piątek 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.