22 kwietnia 2020 09:31 | Aktualności

Do uczniów :)

Moi Kochani,
Dzieciaczki i Robaczki oraz nieco starsza, poważna Młodzieży :-)

Co u Was słychać? Jak sobie radzicie? Czy już oswoiliście nieco nową, szkolno-komputerową rzeczywistość?
Podzielcie się tym, co Wam sie udaje oraz tym, co trudne, nudne, i bez sensu... :-)
Chętnie poczytam Wasze maile, chętnie z Wami porozmawiam na Skypie (Barbara Krawczyk-Podlecka), messengerze (Basia KP) oraz telefonicznie - 881775 218.
Bardzo za wami tęsknię.
A jednocześnie podziwiam, jak świetnie sobie radzicie z zajęciami na platformach edukacyjnych. Regularnie podglądam Wasze lekcje ;-)
Doceniam też pracę Waszych Nauczycieli i Rodziców.
Nie martwcie się, jeśli coś Wam się nie udaje - ważne, żebyście próbowali, kontaktowali się z Wychowawcą i Nauczycielami i szukali sposobu na naukę w tych trudnych warunkach.
Jeśli jest Wam potrzebna pomoc Pani Pedagog - dajcie nam znać - skontaktujemy się.
Jesteście bardzo dzielni i mądrzy. Brawo!
Do zobaczenia jak najszybciej.
Uściski dla Was.